5 kwietnia 2017

Grupy młodzieżowe: Juniorzy zatrzymali lidera

W swoim drugim meczu w rundzie rewanżowej zespół juniorów starszych zremisował 2:2 z BKS Bochnia. Prowadzenie zespołowi z Brzeska dał Tomasz Florek, który wpisał się na listę strzelców już w 4 minucie meczu. Drugiego gola dołożył Filip Ząbkowski w 45 minucie. Bardzo dobrze spisała się również pierwsza drużyna młodzików, która skromnie pokonała rówieśników z Tarnowa 1:0.

mlodziki1_2016

I liga Juniorów Starszych:
Okocimski KS Brzesko – BKS Bochnia 2:2 (2:1)
Bramki: Tomasz Florek 4, Filip Ząbkowski 45 – Dominik Juszczak 36, Kamil Francuz 72

Okocimski KS: Mikołaj Uryga, Mateusz Brzyk, Tomasz Florek, Kacper Kmiecik (73′ Sebastian Musiał), Krzysztof Kornaś (46′ Radosław Pietrzyk), Bartosz Kotra (79′ Jakub Mendel), Alex Lis (80′ Wiktor Zelek), Konrad Poliszak (81′ Wojciech Fidelus), Dariusz Salamon (67′ Tadeusz Kotra), Kamil Sojka (70′ Kamil Chruściel), Filip Ząbkowski.