26 stycznia 2016

Odnalazł się Damian Buras (aktualizacja)

Jak podaje oficjalna strona internetowa Unii Tarnów:
Damian Buras, pomocnik tarnowskiej Unii, który kilka dni temu w tajemniczych okolicznościach zaginął, odnalazł się, żyje, jest cały i zdrowy. Dziękujemy wszystkim, którzy zaangażowali się w poszukiwania zaginionego. Teraz pozostaje jedynie wierzyć, że Damian szybko wyleczy kontuzję i dołączy do drużyny „Jaskółek”, która przygotowuje się do rundy wiosennej w III lidze. Jednocześnie informujemy, źe Damian Buras jest zawodnikiem ZKS Unia Tarnów i przeszedł do naszego klubu na zasadzie transferu definitywnego, a nie jak błędnie podaje większość mediów, wypożyczenia.

We wtorek 26 stycznia informowaliśmy:

Zaginął Damian Buras, piłkarz ostatnio grający w tarnowskiej Unii, a w przeszłości również w Okocimskim KS Brzesko. Z 21-latkiem od poniedziałku nie ma kontaktu. Policja rozpoczęła już poszukiwania piłkarza.

Fot. M. Kalinowski / Sportomaks.pl
Fot. M. Kalinowski / Sportomaks.pl

Damian Buras po raz ostatni był widziany w sobotę około godziny 18 na dworcu PKP w Krakowie. W sobotę był obecny na sparingu tarnowskiej Unii z II-ligową Puszczą Niepołomice, który został rozegrany w Wieliczce. Od tamtego czasu nie ma z nim kontaktu. Mężczyzna ma 21 lat, jest brunetem, mierzy 181 centymetrów.

Osoby mogące pomóc w odnalezieniu 21-latka proszone są o kontakt pod numerem 519-616-718 lub z policją.

źródło: RDN Małopolska

Komentarze