5 listopada 2015

Nowi sponsorzy Okocimskiego KS!

Miło nam poinformować, że w ostatnim czasie Okocimski KS Brzesko pozyskał trzech nowych sponsorów. Nowymi partnerami naszego klubu zostały firmy: „PJG Project”, „Mati” Mateusz Krupa oraz „Monterm” Technika Grzewcza i Sanitarna.

sponsorzy_11_2015

Firma „PJG Project” mieści się w Krakowie. Istnieje na rynku od 2011 roku. Spółka działa w branży budowy instalacji sanitarnych, wentylacji i klimatyzacji.

„Mati” to firma z Jurkowa, która również powstała w 2011 roku. Jej właścicielem jest Mateusz Krupa. Firma działa w branży budowlanej (budowa ogrodzeń, układanie kostki brukowej, kamieniarstwo, odwodnienia, drenaże). „Mati” wykonuje także kompleksowe roboty ziemne oraz świadczy usługi koparką, wozidłem budowlanym oraz samochodami samowyładowczymi.

„Monterm” Technika Grzewcza i Sanitarna prowadzony przez Krzysztofa Sakłaka działa na rynku od 1996 roku. Siedziba znajduje się w Wojniczu, ale firma również posiada swój oddział w Krakowie. „Monterm” zajmuje się głównie wykonywaniem instalacji wodno-kanalizacyjnych, cieplnych, gazowych i klimatyzacyjnych.

Komentarze