12 czerwca 2015

Zmiany kadrowe w Okocimskim

W minioną środę drugoligowi piłkarze Can-Pack Okocimskiego odbyli ostatni trening w sezonie 2014/15. Przerwa letnia potrwa w ich przypadku do 1 lipca. Już teraz wiadomo, że w zespole „Piwoszy” zajdzie kilka zmian kadrowych.

Podopieczni Tomasza Kulawika udali się na zasłużone urlopy. Piłkarze Okocimskiego rozpoczną przygotowania do nowego sezonu 1 lipca. W planach jest między innymi obóz dochodzeniowy na własnym terenie. Niebawem poznamy także szczegółowy plan sparingów.

Już teraz wiadomo, że z zespołem Okocimskiego pożegna się kilku zawodników. W przyszłym sezonie w Brzesku nie zobaczymy już bramkarza Rafała Mazura, Sylwestra Tokarza, Daniela Duszyka oraz Arkadiusza Rysia, z którymi nie zostały przedłużone kontrakty na kolejny rok.

Bramkarz Rafał Mazur przyszedł do Okocimskiego w przerwie zimowej przed sezonem 2014/15 z Bobrzan Bolesławiec. Nie zdołał jednak zadebiutować w żadnym oficjalnym meczu „Piwoszy”. Zaliczył jedynie kilka występów w drużynie rezerw.

Sylwester Tokarz, który występował na pozycji obrońcy i pomocnika pojawił się w Brzesku przed obecnym sezonem. Jego poprzednim klubem był Poprad Muszyna. W Brzesku wystąpił w 12 meczach ligowych.

Obrońca Daniel Duszyk (poprzednio Cracovia II) również spędził w Okocimskim jeden sezon. Rozegrał 8 spotkań w rozgrywkach II ligi.

Arkadiusz Ryś, który występował na pozycji środkowego obrońcy, lub defensywnego pomocnika ma z całej czwórki najdłuższy staż w Okocimskim. 26-latek spędził przy Okocimskiej dwa sezony. W tym czasie wystąpił w 58 meczach ligowych.

W imieniu zarządu klubu dziękujemy wszystkim zawodnikom za czas spędzony w Okocimskim KS i życzymy dalszych sukcesów sportowych.

Komentarze