6 lutego 2015

Kolejny remis w sparingu

Po czterech meczach sparingowych w zimowym okresie przygotowawczym piłkarze Can-Pack Okocimskiego nadal pozostają bez wygranej. Tym razem „Piwosze” zremisowali w Krakowie z ligowym rywalem Limanovią Limanowa 1:1. Jedyną bramkę dla brzeszczan zdobył Wojciech Wojcieszyński w 40 minucie spotkania.

limanovia_limanowa

Limanovia Limanowa – Can-Pack Okocimski KS Brzesko 1:1 (1:1)
Bramki: Artur Skiba 34 (k) – Wojciech Wojcieszyński 40.

Sędziował: Sebastian Krasny (Kraków).
Żółta kartka: Wojciech Wojcieszyński.

Limanovia: (I połowa) Waldemar Sotnicki – Łukasz Derbich, Radosław Kulewicz, Walid Kandel (34 Maciej Mysiak), Dawid Basta – Piotr Koman, Artur Skiba, Martin Pribula, Miroslav Poliaček, Arkadiusz Serafin – zawodnik testowany (34 Marcin Chmiest). (II połowa) Mateusz Mika – Mateusz Niechciał, zawodnik testowany, Maciej Mysiak (63 Paweł Czajka), Damian Majcher – Bruno Żołądź, Ołeksandr Tarasenko, Józef Piwowarczyk, Rafał Waksmundzki – zawodnik testowany, Marcin Chmiest (63 Michał Grunt).

Can-Pack Okocimski: (I połowa) Rafał Mazur – Mateusz Wawryka, Arkadiusz Garzeł, Radosław Jacek, Aleksander Ślęczka – Arkadiusz Ryś, Wojciech Wojcieszyński, Taras Jaworśkyj, Kamil Białkowski, Sani Goringo Abubakar – Jurij Hłuszko. (II połowa) Robert Błąkała – Jakub Baran, Arkadiusz Garzeł, Radosław Jacek (68 Mateusz Wawryka), Mateusz Kasprzyk – Arkadiusz Ryś (68 Taras Jaworśkyj), Patryk Bryła, Wojciech Wojcieszyński, Wojciech Dziadzio, Michał Guja – Jurij Hłuszko (68 Kamil Białkowski).

źródło: własne / 90minut.pl / lajfy.com