31 stycznia 2015

Remis z pierwszoligowcem

W swoim trzecim meczu sparingowym w zimowym okresie przygotowawczym piłkarze Can-Pack Okocimskiego zremisowali w Wieliczce z pierwszoligową Sandecją Nowy Sącz 2:2. Obie bramki dla „Piwoszy” padły z rzutów karnych, w 32 minucie po strzale Wojciecha Dziadzio oraz w 60 minucie po trafieniu Wojciecha Wojcieszyńskiego.

sandecja_oks_sparing_1415_1
W akcji Jurij Hłuszko / Fot. Grzegorz Golec

Sandecja Nowy Sącz – Can-Pack Okocimski KS Brzesko 2:2 (2:1)
Bramki: Fabian Fałowski 14 (k), Kamil Słaby 38 – Wojciech Dziadzio 32 (k), Wojciech Wojcieszyński 60 (k).

Sandecja: Łukasz Radliński (46 Marek Kozioł) – Filip Piszczek (46 Marcin Makuch), Przemysław Szarek (46 Dawid Szufryn), Cheikh Niane (46 Dariusz Łukasik), Kamil Słaby (46 zawodnik testowany) – Dawid Janczarzyk (25 Hubert Maślanka, 46 Maciej Bębenek), Matej Náther (46 Mateusz Bartków), Rudolf Urban (46 Szymon Kuźma), Kamil Kurowski (46 Bartłomiej Dudzic), Bartosz Sobotka (46 zawodnik testowany) – Fabian Fałowski (46 Mouhamadou Traoré).

Can-Pack Okocimski: Aleksander Kozioł (46 Robert Błąkała) – Mateusz Wawryka, Arkadiusz Garzeł, Radosław Jacek, Mateusz Kasprzyk (46 Aleksander Ślęczka) – Arkadiusz Lewiński (46 Sani Goringo Abubakar), Taras Jaworśkyj (46 Arkadiusz Ryś), Wojciech Dziadzio (46 Michał Guja), Patryk Bryła (46 Kamil Białkowski) – zawodnik testowany (46 Wojciech Wojcieszyński), Jurij Hłuszko (75 Tomasz Gałka).

źródło: własne / 90minut.pl/ Sandecja Nowy Sącz.