17 stycznia 2015

Kadra na zgrupowanie w Cetniewie

Znana jest już lista zawodników, którzy będą uczestniczyć w zgrupowaniu w Cetniewie (18-23 stycznia). Nowy szkoleniowiec „Piwoszy” Tomasz Kulawik zabierze nad Bałtyk 23 zawodników, w tym testowanego Rafała Mazura oraz najskuteczniejszego strzelca drużyny rezerw – Tomasza Gałkę.

cos_cetniewo
Fot. www.cetniewo.cos.pl

Zespół wyruszy w podróż z samego rana, w niedzielę 18 stycznia. „Piwosze” zakwaterowani zostaną w Ośrodku Przygotowań Olimpijskich im. Feliksa Stamma Cetniewo we Władysławowie. W poniedziałek zaplanowano trening na sztucznej murawie oraz zajęcia na siłowni. We wtorek brzeszczanie będą ćwiczyć wyłącznie na boisku. Na środę zaplanowano z kolei sparing z trzecioligowym Gryfem Wejherowo (prawdopodobnie o godz. 12), zaś w czwartek podopieczni trenera Kulawika powrócą do zajęć na boisku oraz na siłowni. Zwieńczeniem zgrupowania będzie piątkowy mecz kontrolny z pierwszoligową Arką Gdynia (początek o godz. 12), po czym drużyna około godziny 16 wyruszy w drogę powrotną do Brzeska.

Kadra Can-Pack Okocimskiego na obóz we Władysławowie:

Bramkarze: Robert Błąkała, Aleksander Kozioł, Rafał Mazur.

Obrońcy: Jakub Baran, Daniel Duszyk, Arkadiusz Garzeł, Radosław Jacek, Mateusz Kasprzyk, Arkadiusz Ryś, Aleksander Ślęczka, Sylwester Tokarz, Mateusz Wawryka.

Pomocnicy: Sani Goringo Abubakar, Kamil Białkowski, Patryk Bryła, Michał Guja, Taras Jaworśkyj, Arkadiusz Lewiński, Paweł Pyciak, Wojciech Wojcieszyński.

Napastnicy: Wojciech Dziadzio, Tomasz Gałka, Jurij Hłuszko.

MACIEJ PYTKA

Komentarze