7 stycznia 2015

Piwosze wracają do treningów

Już jutro, w czwartek 8 stycznia drugoligowi piłkarze Can-Pack Okocimskiego wznowią zajęcia po blisko miesięcznej przerwie. Tego dnia zaprezentowany zostanie także nowy sztab szkoleniowy na czele z trenerem, który poprowadzi „Piwoszy” w rundzie wiosennej.

Spotkanie piłkarzy z nowym sztabem szkoleniowym zaplanowano na godzinę 16 w budynku klubowym przy ul. Okocimskiej 34. Później, około godziny 17 w hali Gimnazjum w Jadownikach drużyna odbędzie pierwsze zajęcia. W ich trakcie zostaną przeprowadzone badania wydolnościowe zawodników.

Znany jest już także plan przygotowań ekipy Can-Pack Okocimskiego do rundy wiosennej. W dniach 18-24 stycznia „Piwosze” przebywać będą na obozie w Ośrodku Przygotowań Olimpijskich w Cetniewie. W trakcie zgrupowania rozegrają dwa mecze sparingowe: z trzecioligowym Gryfem Wejherowo (21 stycznia) oraz z pierwszoligową Arką Gdynia (24 stycznia). Po powrocie z obozu brzeszczan czeka jeszcze 6 gier kontrolnych, z zespołami z Małopolski, m.in. z pierwszoligowymi Sandecją Nowy Sącz i Termalicą Bruk-Bet Nieciecza oraz ligowymi rywalami: Limanovią Limanowa i Puszczą Niepołomice. Start rozgrywek II ligi zaplanowano na 7-8 marca.

Pełna lista sparingów:

21.01 /środa/ Gryf Wejherowo (w Cetniewie)
24.01 /sobota/ Arka Gdynia (w Cetniewie)
31.01 /sobota/ Sandecja Nowy Sącz
06.02 /piątek/ Limanovia Limanowa (w Krakowie)
11.02 /środa/ Puszcza Niepołomice (w Krakowie)
15.02 /niedziela/ Unia Tarnów (w Krakowie)
21.02 /sobota/ Termalica Bruk-Bet Nieciecza (w Dębicy)
28.02 /sobota/ Wisła II Kraków (w Myślenicach)

MACIEJ PYTKA

Komentarze