12 października 2014

D.Siekliński: Gramy słabo

Fot. Rozwój Katowice
Fot. Rozwój Katowice

Dariusz Siekliński (trener Can-Pack Okocimskiego): – Mamy problem. Przegraliśmy drugi raz z rzędu w stosunku 0:3. Po meczu z Rakowem dokonaliśmy bardzo wielu zmian. Przy stanie 1:0 jeszcze jakoś to w miarę wyglądało, ale wszystko legło w gruzach po czerwonej kartce Michała Gui. Rozwój wykorzystał grę w przewadze, a my mamy z zespołem kłopot. Gramy słabo, jest wielki kryzys. Teraz przed nami tydzień do meczu z Nadwiślanem Góra. On pokaże, czy jak bardzo głęboki jest dołek i czy będziemy w stanie z tego wyjść.

Dietmar Brehmer (szkoleniowiec Rozwoju): – To był mecz dwóch dobrych drużyn. Okocimskiego naprawdę za taką uważam. Przygotowywaliśmy się do niego jak do boju o mistrzostwo świata. Cieszę się, że wygraliśmy. Z pewnością czerwona kartka ułatwiła nam zadanie. Stworzyliśmy kilka sytuacji, dwie zamieniliśmy na bramki.
Nie liczyłem, ile tych okazji było. Sebastian Gielza jest w ciężkiej sytuacji, bo napastnik jest zawsze rozliczanyt z bramek. Bardzo mi zależało, żeby się odbudował. Strzelił przynajmniej jedną. Nie udało się, będziemy nad tym pracować. Zresztą, nad skutecznością stale praucjemy. To jednak w głównej mierze kwestia psychologii. Pochwalę cały zespół, wejście Tomka Wawrzyniaka… Mam wspaniałych ludzi, wspaniałych piłkarzy i cieszę się, że z nimi pracuję. Dziękuję za ten mecz. To na pewno nie było nasze ostatnie słowo. Teraz chłopcy dostaną 2 dni wolnego, a od wtorku czeka nas tydzień ciężkiej pracy.

źródło: Rozwój Katowice

Komentarze