12 sierpnia 2014

1/32 Pucharu Polski: Okocimski KS Brzesko – Stomil Olsztyn

Już jutro (środa 13 sierpnia) piłkarze Can-Pack Okocimskiego Brzesko zmierzą się w 1/32 Pucharu Polski ze Stomilem Olsztyn.

W ostatnich trzech latach Piwosze dwukrotnie awansowali do 1/16 PP. W sezonie 2011/2012 do Brzeska zagościła drużyna Śląska Wrocław (pokonując Piwoszy 3:1), która później zdobyła Mistrzostwo Polski. Rok później na Okocimską 34 przyjechała Legia Warszawa, która również zdobyła na koniec sezonu Mistrzostwo Polski. W zeszłym roku niestety Okocimski odpadł w 1/32 PP ulegając Puszczy Niepołomice 2:0. W tym roku drużyna Dariusza Sieklińskiego ponownie chce wystąpić w 1/16 rozgrywek PP, lecz musi ominąć przeszkodę w postaci zespołu Stomilu Olsztyn.

Duma Warmii podobnie jak Okocimski KS zaczyna swoją przygodę z Pucharem Polski w tym sezonie. W lidze podopieczni Mirosława Jabłońskiego zanotowali dwa remisy. (1:1 z Wigrami Suwałki oraz 2:2 z GKS-em Tychy).

W zespole z Olsztyna występują obecnie Dawid Mieczkowski i Piotr Darmochwał – byli zawodnicy Okocimskiego Brzesko, którzy już jutro będą mieli kolejną okazję aby zaprezentować się przed brzeską publicznością.

Spotkanie pucharowe pomiędzy Okocimskim Brzesko a Stomilem Olsztyn odbędzie się o godzinie 17:00 na Stadionie Miejskim w Brzesku przy ulicy Okocimskiej 34.

Wszystkich kibiców serdecznie zapraszamy

Komentarze