23 lipca 2014

Kolejna wygrana Piwoszy w sparingu

Piłkarze Can-Pack Okocimskiego Brzesko pokonali w meczu sparingowym Siarkę Tarnobrzeg 2:1.

Bramki dla drużyny Dariusza Sieklińskiego zdobyli Wojciech Wojcieszyński w 42 minucie oraz Jurii Glushko w 50 minucie spotkania. Z bardzo dobrej strony zaprezentował się junior naszej drużyny – Maciej Pawlik, którzy pojawił się na boisku na ostatnie 20 minut spotkania.

Skład Okocimskiego: Robert Błąkała – Aleksander Ślęczka, Radosław Jacek, Arkadiusz Garzeł, Sylwester Tokarz, Sani Goringo Abubakar, Wojciech Wojcieszyński, Arkadiusz Ryś, Arkadiusz Lewiński, Paweł Pyciak, Wojciech Dziadzio.

W drugiej połowie na boisku pojawili się: Marek Pączek, Mateusz Kasprzyk, Mateusz Wawryka, zawodnik testowany, Kamil Białkowski, zawodnik testowany, Maciej Pawlik, Jurii Glushko