19 lipca 2014

Piwosze pokonują Puszczę w meczu sparingowym

Piłkarze Can-Pack Okocimskiego Brzesko pokonali w meczu sparingowym Puszczę Niepołomice 1:0

Bramkę dla Okocimskiego zdobył po wymianie piłki z Wojciechem Dziadzio w 63 minucie Sani Goringo Abubakar.

Chwilę później ten sam zawodnik miał doskonałą okazję aby podwyższyć wynik spotkania, lecz strzał głową zawodnika z Nigerii poszybował nad tuż nad bramką. W spotkaniu z Puszczą wystąpiło kilku testowanych zawodników, dla których dzisiejsze spotkanie było ostatnią szansą aby przekonać do siebie trenera Sieklińskiego. Pozytywne wrażenie z testowanych zawodników sprawił pomocnik Kolejarza Stróże Mateusz Wilk, Mateusz Kasprzak z BKS-u Bochnia oraz ukraiński napastnik Jurii Glushko.

Piwosze w spotkaniu z Puszczą wystąpili w następującym składzie:

(I połowa) Aleksander Kozioł (46′ Robert Błąkała) – Mateusz Wawryka (46′ Sylwester Tokarz), Radosław Jacek (46′ zawodnik testowany), Arkadiusz Garzeł, zawodnik testowany(46′ Aleksander Ślęczka) – Paweł Pyciak (46′ Sani Goringo Abubakar), Arkadiusz Ryś, Wojciech Dziadzio, Kamil Białkowski (46′ zawodnik testowany), Wojciech Wojcieszyński (46′ Mateusz Wilk) – Jurij Hruszka.

Kolejnym sparingpartnerem podopiecznych Dariusza Sieklińskiego będzie Siarka Tarnobrzeg. Spotkania odbędzie się w Tarnobrzegu lub w Pustyni k/ Dębicy