10 maja 2014

Kolejna porażka Can-Pack Okocimskiego w meczu o życie

Piłkarze Can-Pack Okocimskiego Brzesko przegrali kolejne spotkanie w I lidze. Pogromcami brzeszczan okazali się tym razem zawodnicy Olimpii Grudziądz.

Pierwsza połowa zdecydowanie należała do podopiecznych Dariusza Kubickiego. Dwie bramki dla Olimpii zdobył Marcin Smoliński. Pierwszą w 21 minucie bezpośrednim strzałem z rzutu wolnego z ok. 20 metrów, natomiast pięć minut później ten sam zawodnik strzałem z woleja podwyższył na 2:0. Piwosze wyszli na drugą połowę kompletnie odmienieni i starali się za wszelką cenę odrobić straty. Gra brzeszczan mogła się podobać lecz zawiodła skuteczność. Najlepszą okazję na bramkę kontaktową miał w 50 minucie Kacper Tatara, który z bliskiej odległości przeniósł piłkę nad poprzeczką Michała Wróbla. Piwosze mimo kilku dogodnych sytuacji nie potrafili pokonać goalkeepera Olimpii Grudziądz i po dzisiejszej porażce tracą już 9 punktów do miejsca gwarantującego utrzymanie w I lidze.

Can- Pack Okocimski: Mateusz Kuchta – Konrad Wieczorek, Radosław Jacek, Arkadiusz Ryś, Bartosz Sobotka – Konrad Cebula, Daniel Brud, Łukasz Tymiński (46 Kacper Tatara), Bruno Żołądź, Jakub Kapsa (81 David Kwiek) – Patryk Stefański (46 Jakub Grzegorzewski).

Olimpia Grudziądz: Michał Wróbel – Adam Banasiak, Michał Łabędzki, Michal Piter-Bučko, Marcin Woźniak – Maciej Rogalski, Dariusz Kłus, Marcin Smoliński (86 Adrian Rakowski), Bartosz Śmietanko, Robert Szczot (90 Marcin Staniek) – Maciej Kowalczyk (74 Adam Cieśliński).

żółte kartki: Tymiński, Ryś – Śmietanko, Banasiak.

sędziował: Daniel Kruczyński (Żywiec).