9 maja 2014

Okocimski KS II Brzesko już wkrótce wystartuje w lidze okręgowej

Wychowankowie OKOCIMSKIEGO powracają na Okocimską 34 aby zasilić szeregi rezerw I- ligowca !!!

Już wkrótce ruszają treningi wychowanków Okocimskiego Brzesko, którzy od przyszłego sezonu wystartują w klasie okręgowej. Na Okocimską 34 powrót deklaruje m. in. Sławomir Jagła

Trenerem rezerw brzeskiego klubu został Dawid Musiał posiadający licencję trenerską UEFA B (do kwietnia 2014, trener Musiał był w sztabie szkoleniowym I drużyny Can-Pack Okocimskiego występującej w I lidze)

Dawid Musiał - trener rezerw Okocimskiego
Dawid Musiał - trener rezerw Okocimskiego

kontakt z trenerem: 604267156, email:dawidmusial@poczta.fm

W sezonie 2014/2015 wystartują dwie ligi okręgowe w naszym regionie

W związku z nowymi obowiązującymi przepisami PZPN w Warszawie w zakresie możliwości zgłaszania nowych drużyn do obecnie prowadzonych rozgrywek przez Wojewódzkie Związki Piłki Nożnej oraz zgłoszeniem akcesu do rozgrywek w Klasie Okręgowej od sezonu mistrzowskiego 2014/2015 drużyn rezerw I ligowych klubów Okocimski Brzesko oraz Termalica Bruk-Bet Nieciecza, Prezydium Zarządu MZPN w Krakowie na swoim posiedzeniu w dniu 6 marca 2014 roku wraziło zgodę na utworzenie w Tarnowskim Okręgowym Związku Piłki Nożnej II Grupy Klasy Okręgowej od sezonu rozgrywkowego 2014/15. Zarząd TOZPN na swoim posiedzeniu w dniu 14 marca 2014 roku jednomyślnie podjął Uchwałę o utworzeniu od sezonu 2014/15 II Grupy Klasy Okręgowej oraz zatwierdził nowy aneks do Regulaminu Rozgrywek, dotyczący spadków i awansów.

Komentarze