3 grudnia 2013

Pierwsze rozstania z Okocimskim

Okocimski KS Brzesko podjął decyzję o rozwiązaniu kontraktów z dwoma zawodnikami.

Zawodnikami tymi są dwaj obrońcy, Tomasz Marut i Patmore Shereni. Obaj pojawili się przy Okocimskiej przed sezonem 13/14. Poprzednim klubem Maruta był BKS Bochnia, natomiast Pat Shereni do Brzeska przyszedł z LZS Piotrówka.

Przegrywali rywalizację. Lepiej dla nich żeby spróbowali szczęścia w innym miejscu. Szczególnie dotyczy to Tomka. Jest młodym zawodnikiem i dla niego teraz najważniejsze to grać – ocenia trener Piotr Stach

W obecnym sezonie zawodnicy Ci grali bardzo rzadko. Tomasz Marut dwa razy wystąpił w oficjalnym meczu Okocimskiego. W spotkaniu pucharowym z Puszczą Niepołomice, oraz w ligowej potyczce z Dolcanem Ząbki, gdzie w 78 minucie zastapił Roberta Smolińskiego

Tomasz Marut w barwach Okocimskiego

Patmore Shereni pojawił się tylko raz na boisku w barwach Piwoszy. Było to w pucharowej potyczce z Puszczą Niepołomice, gdzie Okocimski uległ gospodarzom 2:0, a Pat rozegrał 90 minut i miał spory udział przy drugiej bramce dla Puszczy

Patmore "Pat" Shereni

Obu zawodnikom życzymy dalszych sukcesów w piłkarskiej karierze, oraz dziękujemy za półroczną przygodę z Okocimskim Klubem Sportowym