25 listopada 2013

Podsumowanie 18 kolejki I ligi

Za nami ostatnia w tym roku 18 kolejka I ligi. Najwięcej dramaturgii przeżyli kibice w Rybniku i w Gdyni

W piątek Energetyk ROW Rybnik podejmował na własnym stadionie Termalikę Bruk-Bet Nieciecza. Podopieczni Marka Wleciałowskiego do 90 minuty remisowali to spotkanie 2:2. W doliczonym czasie gry zwycięską bramkę dla Niecieczan zdobył Rafał Kujawa i 3 punkty pojechały pod Tarnów.

Podobne emocje przeżywali kibice Arki Gdynia i Stomilu Olsztyn. Gospodarze prowadzili do 90 minuty 3:2, lecz tuż przed końcowym gwizdkiem jeden punkt Stomilowi zapewnił Szymon Kaźmierowski.

W 18 kolejce wystąpiło 7 byłych Piwoszy:

Damian Szymonik (Puszcza Niepołomice) grał od 46 minuty w przegranym 0:2 spotkaniu z GKS Bełchatów

Daniel Chyła (Chojniczanka) zaliczył pełne 90 minut w spotkaniu z Kolejarzem Stróże (0:0)

Idrissa Cisse (Energetyk ROW Rybnik) pojawił się na boisku w 34 minucie przegranego 2:3 spotkania z Termaliką Bruk-Bet Nieciecza

Dawid Mieczkowski (Stomil Olsztyn) zaliczył pełne 90 minut w spotkaniu z Arką Gdynia (0:0)

Dawid Kucharski (Stomil Olsztyn) zaliczył pełne 90 minut w spotkaniu z Arką Gdynia (0:0)

Paweł Smółka (GKS Tychy) zaliczył pełne 90 minut w przegranym 2:0 spotkaniu z Górnikiem Łęczna

Bartosz Flis (GKS Tychy) grał od 70 minuty przegranego 2:0 spotkania z Górnikiem Łęczna