18 listopada 2013

Podsumowanie 17 klejki I ligi

W sobotę i niedzielę rozegrano mecze w ramach 17 kolejki I ligi. Okocimski KS Brzesko podzielił się punktami z Flotą Świnoujście remisując spotkane 1:1

W najciekawszym spotkaniu, nasz najbliższy rywal Sandecja Nowy Sącz pokonała GKS Bełchatów 2:0. Najwięcej emocji było natomiast w Stróżach, gdzie miejscowy Kolejarz do 85 minuty przegrywał z Puszczą Niepołomice 0:3. Podopieczni Przemysława Cecherza zdołali jednak odrobić dwie bramki, jednak na więcej brakło czasu i ostatecznie Puszcza wygrała to spotkanie 2:3..

W obecnej kolejce na murawie w barwach swoich klubów zaprezentowało się siedmiu byłych Piwoszy:

Paweł Smółka (GKS Tychy) zagrał 90 minut w spotkaniu z Miedzią Legnica (0:0)
Dawid Mieczkowski (Stomil Olsztyn) zagrał 90 minut w przegranym spotkaniu z Górnikiem Łęczna (3:0)
Dawid Kucharski (Stomil Olsztyn) zagrał 90 minut w przegranym spotkaniu z Górnikiem Łęczna (3:0)
Daniel Chyła (Chojniczanka) zagrał 90 minut w spotkaniu z Dolcanem (0:0)
Idrissa Cisse (Energetyk Rybnik) pojawił się na boisku w 56 minucie i zdobył gola w przegranym spotkaniu z Olimpią Grudziądz (1:2)
Damian Szymonik (Puszcza) zagrał 90 minut w wygranym spotkaniu z Kolejarzem Stróże (2:3)
Marcin Zontek (Puszcza) pojawił się na boisku w 90 minucie wygranego spotkania z Kolejarzem Stróże (2:3)

Arka Gdynia – Termalica Bruk-Bet Nieciecza 27 listopada
w pierwotnym terminie (16 listopada, 17:30) odwołany z powodu powołania zawodników Arki do młodzieżowej reprezentacji narodowej

Energetyk ROW Rybnik 1-2 Olimpia Grudziądz