15 października 2013

Piwosze wspierają akcję charytatywną

W ostatnim czasie Okocimski Klub Sportowy został poproszony o wsparcie akcji ” SOS dla Gorzowskiego Sportu” Nie zastanawialiśmy się długo i postanowiliśmy odpowiedzieć na prośbę Stowarzyszenia SOS. Piłkarze oraz trenerzy podpisali klubową koszulkę retro, którą przekazaliśmy na tą akcję dołączając klubowy proporczyk.

19 oraz 20 października br. na terenie Gorzowa Wielkopolskiego odbędzie się niepowtarzalny event charytatywny pod hasłem „People Help Children”, którego celem będzie zbiórka pieniędzy na rzecz podopiecznych Fundacji „Mam Marzenie”. Patronat nad imprezą objęli m.in. „4fun.tv”, „TV Disco”, „Gazeta Lubuska” oraz „Radio Eska”.

19. października w dawnej Łaźni Miejskiej (obecnie najnowocześniejszy obiekt tenisa stołowego w Polsce), obędzie się VIP-owski Turniej Ping-Pongowy. Swój udział w turnieju zapowiedziały takie gwiazdy jak: Jacek Kopczyński, Piotr Grabowski, Maciej Orłoś, czy Łukasz Płoszajski.
20. październik to z kolei czas na koncert, który odbędzie się w pięknym gorzowskim Amfiteatrze. Na scenie zagrają: Iwona Węgrowska, Manchester, Loka, Golden Life oraz Video.

Przesłane przez Okocimski Klub Sportowy gadżety zostaną przekazane na aukcję charytatywną, która odbędzie się na największym portalu aukcyjnym w Polsce – Allegro.pl .

TK

Komentarze