10 października 2013

Wypowiedzi trenerów po meczu Olimpia – Okocimski

Na pomeczowej konferencji prasowej po spotkaniu Olimpii Grudziądz z Okocimskim trenerzy oby drużyn wzajemnie chwalili przeciwników. Piotr Stach zaznaczył że Olimpią Grudziądz jest jedną z lepszych drużyn w I lidze, natomiast szkoleniowiec gospodarzy przyznał że Okocimski to dobrze zorganizowana drużyna, grająca bez kompleksów

Poniżej pełne wypowiedzi trenerów z konferencji prasowej:

Piotr Stach Na początku chciałem pogratulować trenerowi Kafarskiemu i jego drużynie zasłużonego zwycięstwa. Myślę, że moja drużyna pokazała się z bardzo dobrej strony i boli mnie tylko to, że chwila dekoncentracji była czynnikiem, że gospodarze wyszli na prowadzenie 3:1. Przy wyniku 1:0 mieliśmy dogodną sytuację sam na sam z bramkarzem, której niestety nie strzeliliśmy. Później indywidualności w drużynie Olimpii przesądziły o tym, że to oni okazali się być górą w tym meczu. Przed meczem wiedzieliśmy gdzie przyjeżdżamy, bo Olimpia jest jedną z lepszych drużyn w 1 lidze. W drugiej połowie moja drużyna zaczęła grać swoje i mogliśmy oglądać dobry, otwarty pojedynek. Nie cofnęliśmy się, poszliśmy do przodu i te sytuacja bramkowe były, lecz brakowało skuteczności. Powiem szczerze, że mimo porażki jestem zadowolony z gry, natomiast z wyniku to jak każdy trener nie do końca. Przyjechaliśmy do Grudziądza po jakąkolwiek ilość punktów, ale niestety się nie udało.

Tomasz Kafarski – Myślałem, że to ja będę chwalić zespół gości, ale trener Stach mnie uprzedził. Spodziewaliśmy się bardzo trudnego meczu z tego powodu, bo mało jest w naszej lidze drużyn tak dobrze zorganizowanych, które są w tak młody sposób budowane, grając niekonwencjonalnie i bez kompleksów. Ten mecz nie rozpoczął się dla nas dobrze, ale potem drużyna pozytywnie zareagowała i strzeliła trzy bramki. W pierwszej połowie mieliśmy pełną kontrolę nad tym spotkaniem, natomiast w drugiej połowie, jeśli nie strzela się kolejnych bramek, to jest nerwowo. Bardzo cieszymy się z tego zwycięstwa oraz z reakcji po ostatniej porażce i teraz spokojnie będziemy przygotowywać się do najbliższego meczu.