22 września 2013

Derby. Okocimski przegrał z Kolejarzem

Nie udało się Okocimskiemu KS przerwać niemocy na własnym stadionie. Podopieczni Piotra Stacha przegrali w meczu 9. kolejki I ligi z Kolejarzem Stróże 1-3, choć przez pierwszą godzinę gry sprawiali lepsze wrażenie od przyjezdnych.

Spotkanie rozpoczęło się od ataków brzeszczan, którzy nie potrafili jednak przełożyć przewagi na sytuacje podbramkowe. W 27 minucie było już jednak 1-0. Wojcieszyński zagrał na klepkę z Darmochwałem i chwilę później oddał strzał z 16 metrów pokonując Radlińskiego.

Radość z prowadzenia nie trwała jednak długo. Zaledwie dwie minuty później z rzutu wolnego, wykonywanego z ponad 30 metrów, wyrównał Stefanik.

Druga część meczu rozpoczęła się od zdecydowanych ataków gospodarzy, którzy jednak nie zdołali stworzonych okazji zamienić na bramki. Te ostatecznie padły, ale dla gości. Najpierw w 68 minucie mocnym strzałem sprzed pola karnego Pączka pokonał Trochim, a w doliczonym już czasie gry „Piwoszy” dobił strzałem z najbliższej odległości Szymański.

Okocimski KS Brzesko – Kolejarz Stróże 1-3
Bramki: Wojciech Wojcieszyński 27’ – Marcin Stefanik 29’, Wojciech Trochim 68’, Patryk Szymański 90’
Żółte kartki: Bajdur, Wolański
Okocimski KS: Marek Pączek – Mateusz Wawryka, Radosław Jacek, Arkadiusz Ryś, Mateusz Niechciał – Robert Smoliński (67’ Maciej Termanowski), Wojciech Wojcieszyński, Michał Nawrot, Konrad Cebula (74’ Bartosz Sobotka), Piotr Darmochwał – Michał Szewczyk (61’ Patryk Stefański).

Kolejarz: Łukasz Radliński – Michał Gryźlak, Krzysztof Markowski, Dawid Szufryn, Witold Cichy – Piotr Rocki (67’ Marcin Majchrzak), Łukasz Bocian, Cheikh Niane (46’ Wojciech Trochim), Marcin Stefanik, Michał Bajdur (76’ Patryk Szymański) – Janusz Wolański.