19 września 2013

Oferta dla najmłodszych kibiców Okocimskiego

Okocimski Klub Sportowy wychodząc naprzeciw zainteresowaniu piłką nożną ze strony dzieci i młodzieży, wprowadził nową ofertę bezpłatnych biletów na mecze pierwszoligowe dla najmłodszych kibiców naszego klubu.

Klub zwrócił się do dyrektorów szkół podstawowych i gimnazjalnych z zaproszeniem dla uczniów podległych im placówek na mecze I ligi. Mając na uwadze to, iż piłka nożna jest sportem dominującym w naszym kraju, chcielibyśmy zachęcić uczniów Waszej szkoły do regularnych odwiedzin Naszego stadionu przy ul. Okocimskiej 34, by móc razem dopingować drużynę „Piwoszy” – czytamy w piśmie zaadresowanym do dyrektorów szkół.

Akcja popularyzowania piłki nożnej, a przez to także i Okocimskiego Klubu Sportowego polega na przekazywaniu darmowych wejściówek uczniom, którzy zostaną zgłoszeni przez szkoły naszemu klubowi.

Warunkiem koniecznym jednak, aby móc dostać się na Stadion Miejski w Brzesku, jest przesłanie na adres poczty elektronicznej: klub@okocimski.com najpóźniej do godziny 12 w sobotę listy osób chętnych do wzięcia udziału w sportowym, piłkarskim wydarzeniu przy Okocimskiej 34. Należy podać imię, nazwisko oraz numeru PESEL młodego kibica. Wszelkich informacji można dowiedzieć się także kontaktując się z klubem telefonicznie (14 66 308 64)

Komentarze