6 września 2013

Program obchodów 80-lecia Okocimskiego KS

W piątek 6 września minie 80 lat od zatwierdzenia przez Wojewodę Krakowskiego statutu Okocimskiego Klubu Narciarskiego, który w prostej linii był protoplastą dzisiejszego Okocimskiego Klubu Sportowego

W związku ze zbliżającą się 80-tą rocznicą formalnego funkcjonowania Klubu, w najbliższy piątek i sobotę będą miały miejsce wydarzenia, które podkreślą jego historię i współczesność, oraz rolę rzeszy osób działającej dla jego dobra na przestrzeni minionych ośmiu dekad.

Pierwszym punktem obchodów 80-lecia jest piątkowy mecz I ligi (początek o godz. 16.30) na stadionie przy ul. Okocimskiej 34, w którym Okocimski KS podejmie beniaminka – ROW Energetyk Rybnik.

Dzień później o godzinie 10.  na tym samym stadionie rozpoczną się zmagania piłkarskie pracowników Grupy Carlsberg w ramach turnieju Carlsberg Cup 2013.

W samo południe 7 września w kościele pw. Św. Jakuba rozpocznie się uroczysta msza święta w intencji Klubu oraz osób go tworzących. Po zakończeniu nabożeństwa, o 13.30 będzie miała miejsce okolicznościowa akademia w Centrum Kulturalno – Bibliotecznym im. Jana Pawła II w Brzesku (sala nr 205).

Komentarze