31 sierpnia 2013

Arka zatopiona przez Piwoszy!

Miłą niespodziankę sprawili swoim kibicom piłkarze Okocimskiego Brzesko. Podopieczni trenera Piotra Stacha pokonali w Gdyni faworyzowaną w przedmeczowych zapowiedziach  i wyżej notowaną Arkę Gdynia 2-1. Wynik tego wyrównanego pojedynku otworzył  nowo pozyskany przez Okocimskiego z Wisły Kraków Michał Szewczyk w 39′ minucie spotkania. Wyrównał w 76 minucie Arkadiusz Aleksander. Zaledwie minutę później decydującego o zwycięstwie brzeszczan gola strzelił wprowadzony w drugiej połowie Bartosz Sobotka.

Arka Gdynia 1-2 Okocimski KS Brzesko

Bramki: Arkadiusz Aleksander 76’ – Michał Szewczyk 39’, Bartosz Sobotka 77’

Arka: Michał Szromnik – Gláuber (46’ Marcin Radzewicz), Tomasz Jarzębowski, Krzysztof Sobieraj, Dawid Kubowicz (72’ Łukasz Jamróz) – Marcus Vinícius, Radosław Pruchnik, Michał Rzuchowski (54’ Michał Szubert), Mateusz Szwoch, Piotr Tomasik – Arkadiusz Aleksander.

Okocimski KS: Marek Pączek – Mateusz Wawryka, Radosław Jacek, Arkadiusz Ryś, Mateusz Niechciał – Patryk Stefański, Bruno Żołądź, Michał Nawrot (81’ Konrad Cebula), Robert Smoliński (62’ Maciej Termanowski), Michał Szewczyk (70’ Bartosz Sobotka) – Piotr Darmochwał.

Wkrótce więcej informacji na temat spotkania…