28 sierpnia 2013

CenterMed partnerem Okocimskiego KS

Latem tego roku Okocimski KS był nie tylko bliski relegacji, ze względów sportowych do II ligi, ale także w znalazł się w trudnej sytuacji finansowej. Jednym z pomysłów na zażegnanie kryzysowi było nawiązanie współpracy z firmami o uznanych ogólnopolskich markach, które mają swoje miejsce także w codziennym życiu lokalnego środowiska.  Jednym z takich podmiotów jest firma CenterMed, która od rundy jesiennej br. stała się partnerem Okocimskiego KS.

Grupa CenterMed, to polska sieć prywatnych przedsiębiorstw medycznych, które oferują szeroką opiekę medyczną: od badań diagnostycznych, poprzez medycynę pracy, konsultacje u lekarzy pierwszego kontaktu oraz lekarzy specjalistów, zabiegi ambulatoryjne, fizjoterapię, badania profilaktyczne i usługi stomatologiczne, aż po opiekę szpitalną.

Ponadto CenterMed prowadzi działalność w zakresie: profilaktyki, wczesnego wykrywania chorób i badań klinicznych. Wspiera również różnorodne inicjatywy, realizowane na obszarze swojej działalności, mające na celu poprawę zdrowia społeczeństwa, m.in. poprzez edukację zdrowotną oraz świadczenie wysokiej jakości usług w zakresie opieki medycznej.

Zainteresowanie sportem, a w szczególności piłką nożną w wydaniu pierwszoligowego Okocimskiego Brzesko, wpisuje się w strategię wizerunkową i biznesową Grupy CenterMed. Firma bardzo chętnie wspiera inicjatywy promujące zdrowy tryb życia  jak również aktywny wypoczynek.  Dlatego też posiadająca szerokoprofilowe centra medyczne w największych miastach w kraju, ale także w Tarnowie, Nowym Sączu, Bochni i Brzesku, Grupa wsparła posiadającego dobrą rozpoznawalność nie tylko w regionie, ale i kraju Okocimskiego jako partnera niosącego idee ducha sportu i fair play.

Wsparcie Grupy dla Okocimskiego KS realizowane jest na płaszczyźnie profesjonalnej opieki medycznej nad kadrą piłkarską i zapleczem drużyny pierwszego zespołu jak również szerokiej profilaktyki medycznej klubu – powiedziała  Aneta Cebulak – Dyrektor Grupy CenterMed obszaru Małopolska.

Korzystanie z usług CenterMedu przez Okocimski KS pokazuje, że z usług Grupy korzystają nie tylko indywidualni klienci, ale również partnerzy korporacyjni. Warto zaznaczyć, że CenterMed współpracuje z firmami ubezpieczeniowymi oraz Narodowym Funduszem Zdrowia.

Komentarze