26 sierpnia 2013

Trenerski dwugłos po meczu w Brzesku

Piotr Stach (Okocimski KS): Moim zdaniem nie zasłużyliśmy dzisiaj na porażkę. Mieliśmy swoje sytuacje, które mogły zakończyć się bramką. Na pewno mamy wiele zastrzeżeń do naszej gry. Nie tak sobie wyobrażaliśmy to popołudnie i ten pierwszy mecz u siebie. Wiedzieliśmy z kim gramy –z z solidną, doświadczoną drużyną. Popełniliśmy natomiast proste błędy przy obu bramkach… nie wiem, czy po naszej bramce myśleliśmy już, że mecz już się skończył, a tu jakby nie było trwał przecież kilkanaście minut.

Wymieniłem kilka słów z drużyną – nie jesteśmy zadowoleni z naszej gry. Stać nas zdecydowanie na lepszą i agresywniejszą grę. Mamy nad czym pracować.

Jurij Szatałow (Górnik Łęczna): Jesteśmy bardzo zadowoleni z wyniku. Jeżeli chodzi o naszą postawę, to nie tak chcieliśmy grać. Wpływ na przebieg gry ma przeciwnik. Dzisiaj nie mogliśmy zrealizować wielu przedmeczowych założeń. Dlatego też trzeba cieszyć się z wyniku, który tutaj osiągnęliśmy. Przed nami kolejny krok – kolejny mecz, do którego już teraz przygotowujemy się.

Komentarze