17 sierpnia 2013

Przegrana z Limanovią

Okocimski KS przegrał 1-2 z Limanovią w czwartkowym meczu sparingowym rozegranym na stadionie limanowskiego Płomienia. Bramkę dla Piwoszy strzelił  Piotr Darmochwał w 35 minucie spotkania.

Limanovia – Okocimski 2-1

Bramki: Arkadiusz Garzeł 27′, Mariusz Mężyk 72′ – Piotr Darmochwał 35′

Okocimski KS Brzesko
: Aleksander Kozioł – Konrad Wieczorek, Patmore Shereni, Tomasz Marut, Robert Smoliński, Bruno Żołądź, Michał Nawrot, Patryk Stefański, Damian Buras, Sani Goringo Abubakar, zawodnik testowany. Grali także: Karol Jurkiewicz, Mateusz Wawryka, Arkadiusz Ryś, Radosław Jacek, Mateusz Niechciał, Daniel Brud, Konrad Cebula, Maciej Termanowski, Piotr Darmochwał, Bartosz Sobotka, Wojciech Wojcieszyński.

Okocimski rozpoczął spotkanie jedenastką złożoną z zawodników, którzy rzadziej mają możliwość prezentowania się w ligowych potyczkach. Od pierwszych minut grał także testowany przez „Piwoszy” napastnik.  W drugiej odsłonie, kiedy na placu gry pojawili się zawodnicy pierwszej jedenastki, Okocimski osiągnął zdecydowaną przewagę. Nie przełożyła się ona niestety na bramki dla brzeszczan. Gola strzelili za to limanowianie. W 72 minucie bramkę dającą zwycięstwo gospodarzom zdobył Mariusz Mężyk.

Źródło: własne, 90minut.pl