5 lipca 2013

Marek Pączek i Radosław Jacek podpisali umowy

Marek Pączek oraz Radosław Jacek podpisali kontrakty z Okocimskim Brzesko. Obaj związali się z klubem umowami na okres jednego roku.

Radosław Jacek reprezentuje barwy naszego klubu od sezonu 2011/2012.  W minionych rozgrywkach wystąpił w 17 meczach ligowych, w których spędził na boisku łącznie ponad 1500 minut, otrzymał pięć żółtych oraz jedną czerwoną kartkę. Kontrakt Jacka z klubem wygasł z końcem czerwca. Negocjacje nad nową umową zakończyły się jednak sukcesem i dzięki temu ten 27- letni  obrońca przez najbliższy rok będzie zawodnikiem „Piwoszy”.

Marek Pączek ma 28 lat i jest wychowankiem Bocheńskiego KS. W jego piłkarskim biogramie znajdziemy miedzy innymi takie kluby jak Cracovia, GKS Katowice, Przebój Wolbrom. Ostatnie dwa lata, po kontuzji jakiej nabawił się w Katowicach, mierzący 182 cm Pączek spędził w Bochni, gdzie stał się podporą , tak na na boisku jak i poza nim, przeżywającego trudne chwile klubu. Oprócz gry w czwartej, a następnie w trzeciej lidze wszedł w skład zarządu BKS, a także szkolił młodych adeptów sztuki bramkarskiej.

Bramkarz powiedział, że ofertę z Brzeska, nie jedyną, którą otrzymał, traktował priorytetowo. Zawodnik liczy, że w nowym sezonie przebudowywany zespół Okocimskiego sprawi wiele niespodzianek w lidze, co przełoży się na jego pokaźny dorobek punktowy.

Komentarze