4 czerwca 2013

Emocjonujący finisz

Kilku minut – tyle zabrakło Termalice Bruk-Bet Nieciecza i Zawiszy Bydgoszcz, aby na tydzień przed końcem rozgrywek mogli świętować awans do T-Mobile Ekstraklasy. „Słoniki” zremisowały z Olimpią Grudziądz 1:1, a dwa punkty stracili w samej końcówce, kiedy to na listę strzelców wpisał się bramkarz grudziądzan Michał Wróbel.  Wynikiem remisowym zakończył się także szlagier 33. kolejki, w którym bydgoski Zawisza podzielił się punktami z Flotą Świnoujście. W Niecieczy i Bydgoszczy ogromny zawód i niedosyt, a w Krakowie odetchnęli z ulgą. Cracovia przegrała z GKS-em Tychy, ale „Pasy” wciąż mają szansę na awans. Kibice Okocimskiego bacznie obserwowali starcie Warty Poznań z Miedzią Legnica. „Warciarze” do 80. minuty prowadzili 2:0, aby ostatecznie zdobyć tylko jeden punkt. Taki rezultat sprawia, że kwestia utrzymania w I lidze (15. miejsce) rozstrzygnie się w Brzesku. „Piwosze” będą wypoczęci, bowiem w poprzedniej kolejce pauzowali (walkower za starcie z ŁKS-em Łódź). W sobotę poznamy odpowiedzi na wszystkie nurtujące nasz pytania. Zobaczmy na analizę, którą przygotowała stacja Orange sport.

źródło: Orange sport