1 czerwca 2013

"Piwosze" odpoczywają

Dzisiejsze spotkanie ŁKS Łódź – Okocimski KS Brzesko, w ramach 33. kolejki I ligi, zostało zweryfikowane jako walkower na korzyść „Piwoszy”. Polski Związek Piłki Nożnej zawiesił łodzianom licencję, a powodem takiego rozporządzenia było spore zadłużenie łódzkiego klubu. Nie pomogło pismo z odwołaniem od decyzji PZPN-u i 10 kwietnia zarząd ŁKS-u Łódź zmuszony był wycofać drużynę z I ligi.

„Zarząd Łódzkiego Klubu Sportowego SA informuje, że w związku z decyzją Najwyższej Komisji Odwoławczej PZPN z dnia 03 kwietnia 2013 roku o oddaleniu w całości odwołania naszego Klubu od decyzji Komisji Dyscyplinarnej PZPN z dnia 28 lutego 2013 roku o wymierzeniu kary dyscyplinarnej w postaci zawieszenia licencji Łódzkiemu Klubowi Sportowemu S.A., uprawniającej do gry w rozgrywkach I ligi w sezonie 2012/2013, z dniem dzisiejszym wycofuje drużynę z rozgrywek ligowych” – możemy przeczytać na oficjalnej stronie ŁKS-u Łódź

Zawodnicy Okocimskiego dostali od trenera Czesława Palika kilka dni wolnego. Brzeszczanie będą mogli odwiedzić swoje rodziny i spędzić z nimi trochę czasu. Do treningów powrócą 3 czerwca (poniedziałek).

Komentarze