26 stycznia 2013

Zwycięstwo "Piwoszy" na Słowacji

Okocimski KS Brzesko w dzisiejszym sparingu pokonał słowacką drużynę Partizan Bardejów 2:0. Obie bramki dla „Piwoszy padły już w pierwszej połowie, w odstępie zaledwie minuty. Najpierw w 32. minucie do siatki rywala trafił napastnik brzeszczan Tomasz Ogar, a niespełna kilkadziesiąt sekund później wynik podwyższył jeden z siedmiu zawodników, testowanych przez trenera Krzysztofa Łętochę.

[match id=609]

Bramki: 32′ Tomasz Ogar, 33′ zawodnik testowany

Okocimski KS Brzesko: Dawid Mieczkowski – Mateusz Wawryka, zawodnik testowany I, zawodnik testowany II, zawodnik testowany III – zawodnik testowany IV, zawodnik testowany V, zawodnik testowany VI, Iwan Litwiniuk, zawodnik testowany VII – Paweł Smółka.

Grali także: Konrad Wieczorek, Radosław Jacek, Rafał Cegliński, Valentin Jeriomenko, Wojciech Wojcieszyński, Piotr Darmochwał, Paweł Pyciak, Tomasz Ogar, Idrissa Cissé.