23 stycznia 2013

Z Kolejarzem Stróże na remis

Sparing Okocimskiego KS Brzesko z Kolejarzem Stróże zakończył się remisem 1:1 (0:1). Bramkę dla „Piwoszy” w 23. minucie zdobył Rafał Cegliński, a tuż po przerwie stan rywalizacji wyrównał, i jak się później okazało, ustalił Janusz Wolański. Trener Krzysztof Łętocha przyglądał się siedmiu zawodnikom testowanym. W kadrze zabrakło kontuzjowanego Aleksandra Kozioła i Tomasza Baligi. W Tylmanowej nie pojawił się Arkadiusz Radomski, który łączony jest z rywalem zza miedzy – Sandecją Nowy Sącz. Następny mecz kontrolny już w sobotę (godz. 11), a przeciwnikiem Okocimskiego będzie Partizan Bardejov. Spotkanie zostanie rozegrane na Słowacji.

[match id=608]

Bramki: 48′ Janusz Wolański – 23′ Rafał Cegielski

Okocimski KS Brzesko: Dawid Mieczkowski – Konrad Wieczorek, Radosław Jacek, Rafał Cegliński, Mateusz Wawryka – zawodnik testowany I, zawodnik testowany II, zawodnik testowany III, Iwan Litwiniuk, zawodnik testowany IV – Paweł Smółka.

Grali także: Mateusz Urbański, Przemysław Bella, Piotr Darmochwał, Paweł Pyciak, Idrissa Cissé, Tomasz Ogar, Valentin Jeriomenko, Wojciech Wojcieszyński, zawodnik testowany V, zawodnik testowany VI, zawodnik testowany VII.