16 grudnia 2012

"Czas na zmianę otoczenia"

Robertowi Trznadlowi pod koniec roku kończy się okres wypożyczenia do Okocimskiego KS Brzesko. 22-letni napastnik nie chce dłużej grać w Brzesku. – To moja indywidualna decyzja, którą podjąłem już dwa miesiące temu. 31 grudnia kończy mi się kontrakt i nie chcę go przedłużać. Z biegiem czasu miałem coraz mniej motywacji, aby pozostać w Brzesku. Po wyleczeniu kontuzji zostałem odsunięty od składu. Nie otrzymywałem szansy na grę, nawet kiedy drużynie nie szło. Czas na zmianę otoczenia – powiedział.

22-latek po przeszło dwóch latach opuszcza Brzesko. W 71. spotkaniach zdobył zaledwie pięć bramek. – Przyczyn tak słabej postawy jest kilka. Brak szczęścia i umiejętności. Nad niektórymi elementami gry muszę jeszcze popracować. Przede wszystkim grałem jako cofnięty napastnik. Nie zawsze w każdym meczu mogłem mieć dużo sytuacji – tłumaczy.

Robert Trznadel w dotychczasowej karierze grał w juniorskich drużynach AC Sieny oraz Parmy. W 2008 roku ciepłą Italię zamienił na Polskę, gdzie występował w Górniku Zabrze i Okocimskim KS Brzesko.

Komentarze