30 maja 2012

Pięć bramek w Niepołomicach

Okocimski KS Brzesko w pierwszym meczu podczas okresu roztrenowania pokonał w Niepołomicach tamtejszą Puszczę 3:2. W barwach „Piwoszy” zagrało trzech testowanych zawodników, którzy trenowali z brzeszczanami od poniedziałku. Po pojedynku z niepołomiczanami cała trójka wróciła do swoich klubów. Bramki dla OKS-u zdobywali: Paweł Smółka (2) i Iwan Litwiniuk. Podopieczni Krzysztofa Łętochy w piątek zagrają w Brzesku z Górnikiem Zabrze ME, a później udadzą się na zasłużony wypoczynek, który potrwa do 20 czerwca.

Puszcza Niepołomice – Okocimski KS Brzesko 2:3
20′ Iwan Litwiniuk, 52′ 68′ Paweł Smółka

Okocimski KS Brzesko: Testowany I – Konrad Wieczorek, Rafał Cegliński, Mateusz Urbański, Testowany II – Wojciech Wojcieszyński, Tomasz Baliga, Iwan Litiwniuk, Testowany III – Michał Oświęcimka, Tomasz Ogar.

po przerwie zagrali także: Aleksander Kozioł, Damian Szymonik, Radosław Jacek, Piotr Darmochwał, Paweł Pyciak, Dawid Dynarek, Jarosław Krzak, Paweł Smółka, Robert Trznadel.

W kadrze meczowej zabrakło Dawida Mieczkowskiego i Mateusza Wawryki, którzy dostali wolne od sztabu szkoleniowego, a także Mateusza Pawłowicza (w trakcie rehabilitacji).

Komentarze