20 września 2011

Rywal miał dość i zrezygnował z gry

Juniorzy Starsi Okocimskiego KS Brzesko ulegli w Tarnowie, rówieśnikom Unii aż 0:5 (wszystkie bramki padły w pierwszej połowie) i po 8 kolejkach znajdują się w strefie spadkowej. Za tydzień „u siebie” gościć będą Unię Oświęcim. Znacznie lepiej wiedzie się Juniorom Młodszym, którzy rozgromili KS Białą aż 11:0. Co ciekawe, wszystkie bramki padły w pierwszej połowie, a na drugą rywal nie miał ochoty już wychodzić i sędzia zakończył mecz po 45 minutach. Juniorzy młodsi na chwilę obecną są liderami I Ligi Juniorów Młodszych TOZPN. Już za dwa dni pojadą do Zakliczyna i w meczu „na szczycie” zmierzą się z Dunajcem. Drugą „victorię” z rzędu odnieśli Młodziki Okocimskiego, pewnie pokonując MOKSiR Chrzanów 4:0 i powoli przesuwają się w górę tabeli. W następnej kolejce podopieczni Rafała Polichta będą pauzować. W sobotę swój mecz w I Lidze Okręgowej OZPN w Tarnowie grali także Trampkarze OKS. W spotkaniu z Dąbrovią Dąbrowa Tarnowska padł wynik 8:0 dla zawodników z Brzeska.